GFXRomania.Info - Sursa ta de tutoriale !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

Share | 
 

 WEBDesign Template!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Zeek.
MODERATOR
MODERATOR
Zeek.

Mesaje : 28
Varsta : 30
Localizare : Arad

WEBDesign Template! Empty
PostSubject: WEBDesign Template!   WEBDesign Template! I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 11:37 pm

Mesaj sters pentru "violarea drepturilor de autor" .
Back to top Go down
MaNU
GRAFICIAN
GRAFICIAN
MaNU

Mesaje : 35
Varsta : 25
Localizare : Baia Mare

WEBDesign Template! Empty
PostSubject: Re: WEBDesign Template!   WEBDesign Template! I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 11:47 pm

super bravo!
Back to top Go down
gfx^Anin
MEMBRU NOU
MEMBRU NOU
gfx^Anin

Mesaje : 6

WEBDesign Template! Empty
PostSubject: Re: WEBDesign Template!   WEBDesign Template! I_icon_minitimeWed Dec 22, 2010 3:44 am

asa ceva este chair foarte greu de facut bv
Back to top Go down
yuye.cw
MEMBRU NOU
MEMBRU NOU
avatar

Mesaje : 1

WEBDesign Template! Empty
PostSubject: Re: WEBDesign Template!   WEBDesign Template! I_icon_minitimeWed Dec 22, 2010 6:02 am

Zeek. wrote:

* Nu stergeti copyright-ul
Asa cum ai facut si tu si ai pus gfxstudio?
Back to top Go down
Zeek.
MODERATOR
MODERATOR
Zeek.

Mesaje : 28
Varsta : 30
Localizare : Arad

WEBDesign Template! Empty
PostSubject: Re: WEBDesign Template!   WEBDesign Template! I_icon_minitimeWed Dec 22, 2010 6:35 am

la ce te referi?
Back to top Go down
$tefaN
MEMBRU NOU
MEMBRU NOU
$tefaN

Mesaje : 4

WEBDesign Template! Empty
PostSubject: Re: WEBDesign Template!   WEBDesign Template! I_icon_minitimeThu Dec 30, 2010 7:32 am

Vad ca voua de pe forumu asta va place paginile de internet aceasta pagina este ciordita de pe alte siteuri care distribuie pagini de acest gen gratuit. Furati ma furati ca va sterge forumu ca autoru pagini poate afla cine ii foloseste pagina si poate lua legatura orcand cu hostu (forumgratuit) si sa va stearga acest forum.
Puteti lasa pagina ca va treziti cu online guardian pe capu vostru trb. voastra . Ca sa fiu corect voi scrie si eu un report la Typlo si Luky dp forumution si forumgratuit sa va stearga forumu.
Back to top Go down
$tefaN
MEMBRU NOU
MEMBRU NOU
$tefaN

Mesaje : 4

WEBDesign Template! Empty
PostSubject: Re: WEBDesign Template!   WEBDesign Template! I_icon_minitimeSat Jan 01, 2011 10:27 pm

Vad ca avertismentele mele nu le luati in serios lasa ca nu veti mai avea forum.
Back to top Go down
Enis
DETINATOR
DETINATOR
Enis

Mesaje : 202
Varsta : 30
Localizare : Constanta

WEBDesign Template! Empty
PostSubject: Re: WEBDesign Template!   WEBDesign Template! I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 1:01 am

© GFXStudio , nu vad ce legatura ar avea cu GFXRomania .
Quote :
Copyright : Zeek. for GFXRomania

Chiar daca a lasat "pentru GFXRomania" , iar nu vad legatura , nu este nici un link direct catre GFXRomania . Nu vad ce riscuri ne asumam , daca pastram un link direct catre download . Scuze de intarzieri pentru postarea mesajului .
Back to top Go down
http://gfxromania.info
$tefaN
MEMBRU NOU
MEMBRU NOU
$tefaN

Mesaje : 4

WEBDesign Template! Empty
PostSubject: Re: WEBDesign Template!   WEBDesign Template! I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 8:31 pm

Enis nu ma lua in nume de rau dar acea pagina nu este creata de el nici 2% . E daca o facea compatibila pentru forugratuit si punea creatori pagini atunci era alta situatie faceti cu vreti dar sa nu va treziti cu online guardian
Back to top Go down
Enis
DETINATOR
DETINATOR
Enis

Mesaje : 202
Varsta : 30
Localizare : Constanta

WEBDesign Template! Empty
PostSubject: Re: WEBDesign Template!   WEBDesign Template! I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 8:39 pm

Link-ul pentru demo nu mai merge , scos si de la descarcare . O zi buna !


Topic inchis !
Back to top Go down
http://gfxromania.info
Sponsored content




WEBDesign Template! Empty
PostSubject: Re: WEBDesign Template!   WEBDesign Template! I_icon_minitime

Back to top Go down
 

WEBDesign Template!

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

+
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GFXRomania.Info - Sursa ta de tutoriale ! :: GFXRomania - Graphic Support :: Template-uri-
Jump to:  

  
WEBDesign Template! 21mi22u

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com